Nevíš si rady s morčetem? Ptej se zde :)

NEPIŠTE JE !!! by nikousekk.blog.cz
PROSÍM VÁS O HLÁSKY ZDE A ZDE!

Píšu...

BLOG UŽ JDE!!!!!!

16. září 2010 v 13:44 | Nikoušek

Schválně jsem dávala rozměry záhlaví a stránky, nebylo to samé ale změnšovalo se to a zvětšovalo! Už to asi spravily! Doufám že se to zas nepokazí, ale trvalo to dlouho ne? Už asi můžete nastavovat dessy, to už se nebudete štvát xD

ALE ABY SE TO ZAS NEPOKAZILO!

Nikoušek - za chvíli Pacička

Nuda...

15. září 2010 v 18:23 | Nikoušek

Já se hrozně nudím, ještě sem nadřená DŮ, hrůza... Když bude pátek tak jak přídu z (blbé) školy hodím nohy na stůl... Já fakt nevím co dělat a pořát jenom mučení školou! Asi přidám nějaký obrázek morčete nebo tak...

Upravený layout

15. září 2010 v 16:35 | Nikoušek

Upravila jsem layout, je podzimní protože je podzim xD Jak se vám líbí? Mě docela jo, dal mi hodně práce, doufám že se líbí i vám... Já vím, je to ucpané těmá lístečkama! :D

Asi za několik dní bude stěhování nebo možná dnes!

15. září 2010 v 14:10 | Nikoušek

Tak fakt nevím, možná dneska, možná zítra, no prostě se uvidí, Gormal už se pouští do toho vlčího layoutku :D Kdo se chce ještě mrknout na tu nádheru ZDE? :)

Mrkněte se i do komentků na ten první, jak vypadá avatar a ještě komentky, tak asi často budu odpovídat na mém blogu :D Skustev si tam napsat taky koment jak bude vypadat nový koment a ty moje staré! :D U toho prvního napsala Gormal tak budu mít takový komentář s čtverečkama! :D

Zatím bye bye, Nikoušek alias Pacička (takovou budu mít new přezdívku, jenom Pacička) :)

(Jestli tam mám nějaké chyby tak se vám omlouvám!)

Áááááááhhh!!!!!!

14. září 2010 v 14:51 | Nikoušek

Divný název co, Doufám že jste se nelekli, já sem nervózní nevím s čeho ale mooc se teším na tento lay od Gormal, je dokonalý fakt bomba! Majitel co si obědnal tento lay tak blog nepoužívá a nemá tam ani jediný člnek, řekla sem jí at ho dá ke stažení a říkiala mi až bude mít čas tak ho dá, no, tak kvůli tomu sem nervózní no. Kvůli němu se budu stěhovat a budu si měnit přezdívku. Jak se vám lay líbí? Mě extra hodně, zůstane tam až do mé smrti a bylo to na bude to naposled co jsem se stěhovala, to vám přísahám!

Zatím pp...

Zítra máme kuřáátkoo! :-*

13. září 2010 v 19:34 | Nikoušek

Snad jste si nemisleli že živé ale k jídlu! Ve škole dělaj upe boží kuřata! Některé jídlo taky ale doma mi kuře nechutná. Krupicu taky dělaj dobrou a mamka taky. Dneska sme měli ve škole špagety. Ajaj, my máme zítra 8 hodin nebo kolik! Méme 2 hodiny přestávku na oběd a 2 hodiny těláku! Omg! Každé úterý mi udělá blbě! Vždycky nesnáším úterky kvůli těláku, tělák nesnášm!


OMLOUVÁM SE ZA NĚKTERÉ KRÁTKÉ ČLÁNKY ALE NIC MĚ NENAPADÁ!

Muffínek už překročil hranici!

13. září 2010 v 18:03 | Nikoušek

Zase to s ním dělal! Nemá tu někdo kulomet? xD Chudák Kulička, klepe zubama a odhání ho, Rodni kuňká nebo kvíká a já Muffínka odháním od Kuličky xD Hrůza, pustíme ho na pole ať to dělá se zajícama xDD

Ještě vás prosím o hlásek ZDE! začalo totiž SONB nebo jak se to říká...

Zítra škola :(

12. září 2010 v 18:53 | Nikoušek

Mě se tam tak nechce! Kéž by byly prázky ještě celé září! Nééé já tam fakt nechcíííííí!!!!!!!!!!!! Ale musím to vydržet do pátku, ale těším se na vánoční prázdniny! To bude až za dlouho a stejně na vánoce bude samé oblečení a nějaké deky, svetry,mikiny, ryfle, tepláky... :( Kéž bych dostala na vánoce agamu vousatou xD

Pečená morčataa???

10. září 2010 v 14:40 | Nikoušek

Ti lidi sou nevychovaní hnusi!!!! Jak tyhle bezbranné malé tvorečky můžou žrát?? Jsou to nádherná zvířata na mazlení a né na žraní!!!!!

   Více sem nenašla...

Obrázky schválně malé ale když kliknete zvětší se!

Mě je z deště strašně špatně!

9. září 2010 v 17:44 | Nikoušek

Kulňa, teť se ale rospršelo hodně! Mě se chce zvracet prostě je to tu skoro každý den! )už mě nic nenapadá tak je článek dost krátký! xD)

Odpověď pro Ladys

9. září 2010 v 13:46 | Nikoušek

nikousekk.blog.cz
Ladys se ptá: Ahojky... Mám problém s morčetem.. Je děsně Ustrašený a nikdy není v klidu.. když se k němu přiblížím tak začne úplně vyvádět a Utíká dokola v kleci.. prostě lítá... :( nevím si s ním rady !! prosím napiš mi na blog. :)

Nikoušek odpovídá: Já nevím, když strčíš ruku do klece tak něco dělá? Neklepe třeba zubama? Podobné to dělá moje morče Rodni ale když se k ní přiblížím tak nelítá, když se ji dotknu tak cukne na jiné místo. Třeba cítí strach nebo nebezpečí. Skus se zeptat veterináře, určitě ti poradí. :)

Máš špinavou obrazovku?

8. září 2010 v 18:51 | Nikoušek

klik - Mopsík ti to rááád udělá! :D (to už sem napověděla ale ukažte to určitě rodičům)

Já školu nechciii!!!

8. září 2010 v 15:44 | Nikoušek

Taky už vás štve škola? Kdyby byly ještě prázdniny celé září!!!! (varování, hodně vykřičníků)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
!!! Sorááč (sorry) ale já tu školu v noci spálím na uhel! Kdyby sme nedostávaly domácí úkoly tak bych ji asi nespálila!!!!!!!!

Já Muffínka praštím!

7. září 2010 v 19:23 | Nikoušek

On to s chudákem Kuličkou furt dělá! Já ho odháním a on zaním ide a... Víte jak to dělaj zvířata ne? No jak se množí! :D Dyť sou to 2 kluci králík a morče, nechá pu je! Muffča je prase!

Který debil!

7. září 2010 v 17:55 | Nikoušek

Škoda že na karkurátoru lásky nebo jak se to píše nejde napsat mu na email nebo to je taký sprosťák!!!! Napsal tam: Který debil vymyslel tuhle pičovinu? Co to je ty Nikou?ku di si vylízat píču! A já už nevím co to napsal už sem to smazala. Já bych mu vynadala to samé on by se s toho pochcal!!!!!!!!!!

Pááteček! =D

3. září 2010 v 13:29 | Nikoušek

Konečně, když je pátek tak sem šťastná jako blecha! :D Můžu jít spát kdy chci atd. Taky milujete pátky? Nemusíte asi nic dělat když přídete s blbé školy! Proč blbé? Protože ji nesnáším! :D

Určitě si poslechněte :)

2. září 2010 v 19:54 | Nikoušek


Jonas Brodhers :D
Nejde přehrát? Klik

A dipl. pro mě za spřátelko:
Je to krásný :)

Tož to mi nebudete věřit!

2. září 2010 v 19:02 | Nikoušek

Normálně, pustila sem Muffínka (králíka) proběhnout na zem a ještě moje morče Kuličku, za 1-2 minuty začal kuličku nahánět, pak Muffínek stoupl a držel Kuličku jak na množení! Pak se s Kuličkou množil! Muffču sem oddělila a Kulička vyčůral něco bílého. Tož Muffínek je homosexuál! A sou to dva kluci, králík a morče!

Odpověď pro Lucy

2. září 2010 v 16:41 | Nikoušek
nikousekk.blog.cz
Ptá se Lucy: Kolik let se morče dožívá?? Jak dlouho je březí?? Jak dlouho matka kojí mláďata?? Kolik stojí morče?? Může mořče jíst okurku salátovou??

Nikoušek odpovídá: Morče se dožívá 5-10 i více. Samice je břeží asi 2 měsíce, záleží na tom kolik má mláďat. Samice kojí malá morčátka asi 4-5 týdnů. Morče stojí asi podle druhu, krátkosrstré 45-200 Kč, dlouhosrsté 150 - 450, bezsrsté 1500 Kč. Nevím jak to myslíš ale morče může okurku i salát.

Snad jsem poradila. :)

WoOw !!!

2. září 2010 v 16:02 | Nikoušek

Tak to je snad poprvé v životě! Dneska se to stalo ale nevím už v kolik, to sem hleděla jak blázen a ještě sem to mamce šla ukázat!

nikousekk.blog.cz
Fakt nekecám!
12 online! (1 online sem já takže 11 online)

Ani sem tam číslo nedoplnila!
 
 

Reklama